Escape game Hvězdný Element – Úniková Hra

Společnost: Questerland

Průměrné hodnocení:

5.0 / 5

2 recenze

Kontakty:

Mánesova 54 120 00 Vinohrady ()

+420 774 458 073

Command + EnterNašli jste překlep? Vyberte text a stiskněte Ctrl+Enter.

Na stejném místě

Квест Apocalypse 2213

Apocalypse 2213

Questerland

Hodnocení: (2 recenze)

Popis:

Na naší planetu míří ZLO. Je potřeba najít artefakty dávné civilizace, která Zem chránila před více jak 3000 lety, ale sama tento boj nepřežila. Nyní jste na řadě Vy a Váš tým! Vyřešte sérii šifer, najděte hvězdné artefakty a zachraňte svět!
Vaše cesta začíná na daleké planetě Tatuin, kde mimozemští Bohové zakázali písmo. Ocitáte se uvnitř pyramidy, kde se zachovaly poslední pozůstatky záhadných symbolů, které nedokáže nikdo rozluštit. Právě zde Bohové ukryli jeden z hvězdných artefaktů. Technologie zdejší civilizace je na takové úrovni, že umožňuje cestovat v časoprostoru skrze speciální portály, ale abyste jimi mohli projít i Vy, musíte nejprve rozluštit sérii hlavolamů a odemknout tak dveře portálů.
Čeká Vás cestování v čase, bádání v kosmických kajutách i ovládání mimozemských lodí… Najděte čtyři hvězdné artefakty a spaste svět!!!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.