Escape game Únik Z Čarodějnické Školy Magie A Kouzel

Společnost: Questerland

Průměrné hodnocení:

5.0 / 5

2 recenze

Kontakty:

Mánesova 54 120 00 Vinohrady ()

+420 774 458 073

Command + EnterNašli jste překlep? Vyberte text a stiskněte Ctrl+Enter.

Na stejném místě

Квест Apocalypse 2213

Apocalypse 2213

Questerland

Hodnocení: (2 recenze)

Popis:

Kdysi dávno ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, ukryl v kouzelnické škole tři tajemné a velmi nebezpečné magické artefakty. Kdyby artefakty padly do špatných rukou, mohly by zapříčinit zkázu celého kouzelnického světa. Pouze jeden žák dokázal se svými přáteli rozluštit tajemství zlého mága a díky svým vědomostem, vynalézavosti a kouzelné hůlce se dokázal vypořádat i s těmi nejsilnějšími kouzly…

Od té doby se mnohé změnilo, škola je nyní mnohem bezpečnějším místem. Učitelé se ale rozhodli, že tajemné komnaty zlého mága úplně nezlikvidují. Odstranili z nich pouze ty nejnebezpečnější pasti a komnaty předělaly na místo, kde studenti skládají své závěrečné zkoušky, při kterých musí prokázat své znalosti a důmyslnost.

Teď je řada na Vás! Stojí před Vámi závěrečná zkouška na škole magie a kouzel! Staňte se po dobu jedné hodiny opravdovým kouzelníkem a se svým týmem zkuste projít záhadným kabinetem a najít ztracené magické artefakty!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.