Escape game Útěk z poškoly

Společnost: Real Escape Liberec

Kontakty:

Dopravní 1508 463 11 Liberec-Vratislavice nad Nisou ()

+420 731 413 507; +420 776 126 115; +420 773 445 877

Command + EnterNašli jste překlep? Vyberte text a stiskněte Ctrl+Enter.

Popis:

Kdo by se bál, že na něj budou ve hře čekat složité rovnice, ověřování školních znalostí a podobně, tak se může okamžitě přestat strachovat. Nic takového na vás v naší škole nečíhá, úkoly bude jako vždy možné vyřešit a rozluštit za pomoci věcí, které najdete v samotné hře a i úkoly, které vypadají, že jsou vědomostní, budou mít ve hře nápovědy a propojení. Takže se nemusíte bát, že by bylo nutné před samotným absolvováním této naší hry projít nějakým rychlokurzem na připomenutí učiva základní školy. Nic takového!

Naopak snažíme se vytvořit autentické prostředí školy, tříd, kabinetů a úkoly jsme vymyslely tak, aby tam krásně zapadly. Doufáme, že vás jejich řešení trochu potrápí, ale hlavně pobaví a že jsme zas vymysleli něco nového a nečekaného a jiného, než potkáte v jiných únikovkách. Stále se snažíme být originální a neopakovat, co jsme viděli jinde.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.