Escape game Zlobr

Společnost: Trapasmamas

Průměrné hodnocení:

5.0 / 5

10+ recenze

Kontakty:

Vítkova 244/8 186 00 Karlín ()

+420 725 436 984

Command + EnterNašli jste překlep? Vyberte text a stiskněte Ctrl+Enter.

Na stejném místě

Квест Jungle

Jungle

Trapasmamas

Hodnocení: (10+ recenze)

Popis:

Rezervujte nyní s promo kódem WOE10 a získejte 10% slevu!

Byla nebyla jedna bažina a v ní žil ZLOBR. Tedy dokud o ni nepřišel. Aby ji získal zpět, nezbývá mu nic jiného, než se vydat křížem krážem světem plným kouzelných bytostí. Jenomže protlouci se jím, to není vůbec žádná pohádka. Tady má všechno svoje speciální pravidla a za každým rohem číhá nějaká ta nástraha, kterou je třeba rozluštit. Nenechte v tom Zlobra samotného, jinak tuhle cestu určitě nezvládne! Na konci vás čeká mnohem víc než jen návrat domů.

ZLOBR je technologicky vyspělá úniková hra pro děti a dospělé. Nadchne a zapojí i menší hráče, kterým při luštění rébusů neklade žádná početní ani písemná omezení. Srdcem hry je poutavý příběh plný fantazie a kouzelných bytostí inspirovaný populárním filmem Shrek i dalšími klasickými pohádkami.

Na celou hru máte přesně jednu hodinu času! Uspějete ve stanoveném nebo dokonce rekordním čase? Přijďte si to k nám vyzkoušet!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.