Escape game Jungle

Společnost: Trapasmamas

Průměrné hodnocení:

5.0 / 5

10+ recenze

Kontakty:

Vítkova 244/8 186 00 Karlín ()

+420 725 436 984

Command + EnterNašli jste překlep? Vyberte text a stiskněte Ctrl+Enter.

Na stejném místě

Квест Zlobr

Zlobr

Trapasmamas

Hodnocení: (10+ recenze)

Popis:

Rezervujte nyní s promo kódem WOE10 a získejte 10% slevu!

Hrajete rádi stolní hry? Jednu pro vás máme. Jenže tahle je trochu jiná. Doslova vás vtáhne do děje a vy se rázem ocitnete uprostřed divočiny a plné bujné vegetace. V naší hře nikdy nevíte, co na vás ještě čeká. A pozor, jakmile jsou kostky vrženy, čas běží a vy už nemůžete utéct. Že chcete ven? Pak musíte hrát dál a rozluštit celé její tajemství a zdolat všechny její nástrahy.

JUNGLE je oblíbená a světově prověřená hra s velmi vysokým technickým zpracováním. Je postavena na skvělém příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji, jehož volné pokračování běželo v kinech v prosinci 2017. Obsahuje neotřelé rébusy a hádanky. Všechno do sebe přesně a logicky zapadá. Předpokladem úspěchu je hlavně vzájemná spolupráce celého týmu.

Na hru máte hodinu času! Troufáte si? Přijďte k nám vyzkoušet, zda se zařadíte mezi ty, kteří vyváznou ve stanoveném limitu nebo dokonce v rekordním čase!


We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.