Escape game Kód Semtex[Uzavřeno]

Společnost: Escape Rooms Prague

Kontakty:

Na Příkopě 853/12 110 00 Nové Město ()

(+420) 775 958 438

Command + EnterNašli jste překlep? Vyberte text a stiskněte Ctrl+Enter.

Popis:

Je chytrý, všehoschopný a před ničím se nezastaví. Vždy bude několik kroků před Vámi. Používá tu nejvyspělejší techniku, vyrábí nejrůznější zabijácké hračičky, vyzná se velmi dobře v počítačích. A má výhodu domácího prostředí.Vyhodili ho z armády, opustila ho manželka a na životě už mu nezáleží. Ve svém bytě nebo spíše kutlochu má tajnou laboratoř, kde nastavil gigantickou bombu. Pokuste se ji během 60 minut najít a nejakým způsobem zneškodnit .

SEMTEX je víceúčelová plastická trhavina. Byl vyvinut v 50. letech 20. století v Československu ve VCHZ Synthesia (dnes Explosia), která jej začala vyrábět v 60. letech. V posledních letech se podařilo vytvořit mýtus o zázračné, nezjistitelné trhavině. Hysterie kolem ní dospěla tak daleko, že v Británii jsou slova SEMTEX® a plastická trhavina do jisté míry synonymem.

Podrobnosti:

Akční hru s odpočtem u nastražené nálože jsme umístili do dvou zrcadlově identických místností. Hru tak mohou hrát současně 2 skupiny se 2-6 hráči proti sobě, celkem tedy až 12 hráčů současně. Zvýhodněná cena!

Temporarily closed

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.