Úniková hra Stráž času

Společnost: ChallengeZone

Kontakty:

Terezín 390, 411 55 Terezín ()

+420 608 772 227

Command + EnterNašli jste překlep? Vyberte text a stiskněte Ctrl+Enter.

Popis:

V roce 19352 byl objeven způsob, jak se pohybovat časem. Nadnárodní korporace ovládly svět a začaly mezi sebou nevybíravě soupeřit. K tomu používaly doslova všech prostředků a ty vedly k objevu cestování časem, což byl vedlejší produkt při hledání způsobu okamžitého přemisťování. Korporace, která jej objevila, si přirozeně uvědomila obrovské možnosti, které tato skutečnost nabízela. Nejednalo se pouze jen o komerční využití, ale také o možnost zasadit smrtelnou ránu svým nepřátelům. Čas byl najednou proměnlivý, minulost se dala přetvářet… Této zločinné korporaci se tak otevřela cesta, jak se vrátit zpátky v čase a zabránit svým nepřátelům, aby vůbec vznikli, jejich majitelům, aby se vůbec kdy narodili.

Ale pak se objevili Danelliané. Danelliané jsou součástí budoucnosti – naší budoucnosti nějakých milion let po nás. Samozřejmě nevypadají jako my, vyvinuli se v něco, co se dá jen těžko popsat. Danelliané mají zájem jenom o to, aby ochránili vlastní existenci. V jejich době je cestování časem už stará známá věc a pošetilí, mocichtiví a šílení lidé už měli nesčetné příležitosti vrátit se a obrátit historii naruby. Danelliané nechtějí cestování v čase zakázat – byla to součást složitého vývoje, který vedl až k nim – ale musejí ho značně omezit tak, aby zabránili pošetilcům v provedení jejích plánu.

A tak vznikla Stráž, která hlídá cesty časem. V každé časové epoše si otevřela náborovou kancelář a začala vybírat vhodné adepty pro službu ve Stráži Času.
Zveme vás do naší náborové kanceláře. Jako každý uchazeč o službu ve Stráži Času, absolvujete sérii testů. Jestliže uspějete, můžete být přijati a stát se Strážci času a ochránit tak naši minulost, přítomnost i budoucnost.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.