Escape game Partyzáni na Vítkově

Společnost: Breakout Prague

Průměrné hodnocení:

5.0 / 5

3 recenze

Kontakty:

U Památníku 1900, 130 00 Praha 3-Žižkov ()

+420 725868017

Command + EnterNašli jste překlep? Vyberte text a stiskněte Ctrl+Enter.

Popis:

Příběh venkovní únikové hry Partyzáni na Vítkově se odehrává v době, kdy v Československu probíhala tzv. studená válka proti komunistickému režimu, který ovládal celou zemi. Jen ti nejodvážnější se dokázali režimu postavit a bojovat s ním.
Pro tuto speciální misi odboj vybral právě Váš tým jako ten nejlepší z nejlepších! Vaším úkolem bude dešifrovat všechny úkoly a hádanky, které Vás po cestě potkají. Potřebným vybavením budete vybaveni od začátku Vaší mise.
Informace k dešifrování a dekódování jsou velmi důmyslně schované cestou na Vítkov a nebude snadné je vypátrat, někdo si dal opravdu záležet, aby se už nikdy nenašli! Tyto informace by mohli zásadně pomoci s dalším bojem s režimem.
Vězte ale, že nejste jediní, kdo se o Vaší misi dozvěděl! Dostali jsme zprávu, že agenti KGB Vám budou stále v patách. Nedopatřením se jim podařilo získat podobizny Vašich tváří, proto nesmíte otálet a ve vší nenápadnosti musíte co nejrychleji splnit Vaši misi, před tím než Vás agenti KGB dostanou!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.