Escape game Nukleární Bunkr

Společnost: Breakout Prague

Průměrné hodnocení:

5.0 / 5

3 recenze

Kontakty:

Husinecká 792/25 130 00 Praha 3-Žižkov ()

+420 725868017

Command + EnterNašli jste překlep? Vyberte text a stiskněte Ctrl+Enter.

Popis:

Příběh únikové hry se odehrává v atomovém krytu v atmosféře 50. let, v době, kdy v Československu probíhala tzv. studená válka proti komunistickému režimu, který ovládal celou zemi. Jen ti nejodvážnější se dokázali režimu postavit a bojovat s ním.
Odboj získal informace, že někdo schoval přísně tajné dokumenty, které mohou zásadně ovlivnit další politický vývoj v zemi, v jednom Žižkovském pohlavárském atomovém bunkru. Dokumenty jsou velmi důmyslně schované a nebude snadné je vypátrat, někdo si dal opravdu záležet, aby se už nikdy nenašly!
Pro tuto speciální misi odboj vybral právě Váš tým špiónů. Vaším úkolem je najít a přinést tajné listiny, které se nikdy nesmí dostat do rukou agentů KGB v časovém limitu 60 minut! Připravte se na napínavé dobrodružství a zjistěte, zda tajné dokumenty opravdu mohou zvrátit totalitní režim v ČSSR.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.