World of Escape Rooms - Real-life escape games in Pilsen

Escape Rooms in Pilsen are an excellent opportunity for spending time with family and friends. It’s time you escaped the room! Escape rooms are a new popular type of entertainment in Pilsen. Here you will find information about the best escape rooms provided by different companies.Latest escape room reviews • Escape game: Uncle Joseph's Room
  Zajímavá hra i ochotná obsluha. Limit jsme o čtvrt hodiny nestihli, ale zasekli jsme se zhruba stejnou dobu na jedné hádance, kde to možná nebylo nutné :-) Nevadí, těšíme se na další místnost.

  Martin Skála


 • Escape game: Uncle Joseph's Room
  Perfektní zážitek. Přesto, že jsme potřebovali nápovědu a nestihli jsme limit, tak to bylo skvěle vymyšlené a určitě se podíváme do další místnosti. :-)

  Petra Jirečková


 • Escape game: Flee
  Vřele doporučuji těm, kteří se chtějí pobavit a přemýšlet. Hra pod časovým tlakem se spoustou logických úkolů. My byli ve čtyřech a měli jsme to jen tak tak... Hned vstup do hry je velmi zajímavý.

  Vendy K


 • Escape game: Flee
  Nikdy jsme se ženou na ničem takovém nebyli, po nákupu slevomatího kuponu jsme se dohodli i s kolegou z práce a jeho přítelkyní, že půjdeme ve čtyřech. Šli jsme s cílem zvítězit nad zrádnou místností plnou překvapení. Rozhodně nás po celou dobu Flee bavilo, byly to zajímavé výzvy. Super bylo to, že jsme si vybavili hodiny sledování Pevnosti Boyard a...

  Virus_3000